Spotkanie "przy piwie"

16

-

05

-

2018

Serdecznie zapraszamy na spotkanie Trading Club Szczecin, "przy piwie".

Miło jest nam zaprosić chętnych z okolic Szczecina, na spotkanie organizowane z ramienia Trading Club Szczecin. Spotkaniu przyświeca idea luźnych tematów - niekoniecznie tylko o rynkach! Chociaż zdajemy sobie sprawę, że tematem numer jeden zawsze jest trading (bo jakże nie wykorzystać takiej okazji do porozmawiania o rynkach!), to jednak aby nie dać się zwariować, przypominamy, że jest to spotkanie przy piwie ;)

A więc - już oficjalnie! Spotkanie "przy piwie" TCS odbędzie się 25 maja o godzinie 19:00 w browarze Nowy Browar Szczecin przy ul. Partyzantów 2, 70-222 Szczecin! Jest zarezerwowana loża na 16 osób! W ankiecie zgłosiło się około 12 osób, a więc mamy rezerwę 4-5 osób, dlatego jeśli ktoś byłby zainteresowany przyjściem - dajcie znać mailowo na nasz adres newvisiontrading.contact@gmail.com.

Podsumowując.

Kiedy: 25.05
O której: 19:00 
Gdzie: Nowy Browar Szczecin 
Ulica: Partyzantów 2

Warto wspomnieć, że to miejsce to nie tylko dobry browar, to również miejsce, gdzie można bardzo dobrze i stosunkowo tanio zjeść, dlatego zachęcam do przyjścia o niekoniecznie pełnych brzuchach :)

DO ZOBACZENIA!

Maksymilian Bączkowski

Analityk / Trader rynku OTC

Od 2011 roku działa jako Trader na rynku OTC/FX – głównie daytrader. Twórca autorskiej strategii podejścia do inwestycji średnioterminowych. Pasjonat ekonomii, inwestycji kapitałowych, wyznawca i propagator idei social-learningu. Działania i praca, którą wykonuje, zostały bardzo docenione przez wielu traderów i inwestorów. Skutkowało to m.in. nominacją w konkursie organizowanym przez fundację FxCuffs w kategorii Analityk Roku 2016.

Tagi:
Powiązane artykuły:

EUR/USD wybija Overbalance

Aktualizacja ostatniej analizy video, rynek EUR/USD wybija kluczowy opór, czy to już koniec spadków?

Czytaj więcej

Analiza video - EUR/USD metodą Overbalance

Jak wygląda aktualna sytuacja technicza na parze EUR/USD? Czy to już czas na korektę?

Czytaj więcej

EUR/USD i Payrolls

Czy payrollsy odwrócą trend spadkowy na EUR/USD?

Czytaj więcej