Overbalance na DAX

25

-

04

-

2018

Rynek reaguje w kluczowym miejscu, możliwe dalsze spadki

DAX

Notowania daxa dotarły do kluczowego oporu, mowa tutaj o geometrii 1:1 (Overbalance), oraz ostatnich dołkach. W tej chwili mamy reakcję podaży, dlatego spodziewam się dalszych spadków. Longi dopiero powyżej 12645, i to najlepiej po reteście.

DAX - interwał M15, kliknij aby powiększyć

10:08

Max w swoim wpisie słusznie w wspomniał jeszcze o oporze nieco wyżej, który pokrywał się z pivotem. Mam shorty... Cel to nowe minima

‍DAX - interwał M15, kliknij aby powiększyć

10:23

Tak z ciekawostek... Często używa tego mierzenia - kontra 161,8%. Mierzymy największy ruch przeciwny do tendencji - największą korektę (tutaj mieliśmy od wczoraj wieczór tendencję wzrostową i zmierzona została największa korekta spadkowa).

11:00

Cash out, chociaż widzę presję na dalsze spadki... No nic, swoje z rynku dziś wzięte i to przed południem ;)). I nie krzyczcie ,że GRID, SL 1% był z 4 pozycji.

Łukasz Stefanik

Analityk / Trader rynku OTC

Analityk i Trader związany z rynkiem OTC od 2009 rynku. Specjalizuje się w geometrii rynkowej. Absolwent Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie o specjalizacji rynki finansowe. W podejmowaniu decyzji inwestycyjnych kieruje się głównie analizą techniczną.

Tagi:
Powiązane artykuły:

EUR/USD wybija Overbalance

Aktualizacja ostatniej analizy video, rynek EUR/USD wybija kluczowy opór, czy to już koniec spadków?

Czytaj więcej

Analiza video - EUR/USD metodą Overbalance

Jak wygląda aktualna sytuacja technicza na parze EUR/USD? Czy to już czas na korektę?

Czytaj więcej

EUR/USD i Payrolls

Czy payrollsy odwrócą trend spadkowy na EUR/USD?

Czytaj więcej